Jak powinno się stymulować oralnie mężczyznę, żeby mógł osiągnąć wzwód?

0 Comments

Stereotypy mówiące o tym, iż mężczyźni mogą wszędzie i za każdym razem, odchodzi już powoli w niepamięć. Niemniej jednak w umysłach większości ludzi, ciągle panuje przekonanie, iż prawdziwy mężczyzna winien być gotowy do odbycia stosunku w przeciągu sekundy.

Niewątpliwie przedstawione oczekiwania są niesprawiedliwe, już chociażby z punktu widzenia męskiej fizjologii. Panowie, tak samo jak kobiety potrzebują właściwej stymulacji. Jednym spośród najbardziej skutecznych skutecznych sposobów na osiąganie erekcji, jest znany wielu seks oralny.

Fellatio czyli szczypta finezji

Seks oralny, nazywany także fellatio, może stanowić nie tylko element wstępnej gry, ale również i sposób na osiąganie orgazmów. Odpowiedz na pytanie o to, w jaki sposób można zadowolić swojego mężczyznę ustami wydaje się wielu paniom dosyć oczywista.

Niemniej jednak w czasie seksu oralnego wyczucie i technika mają duże znaczenie. Jeżeli kobieta pragnie, żeby jej partner osiągał satysfakcję, nie winna rozpoczynać od wsuwania członka do swoich ust.

Dobrze będzie także brać uwzględniać odczucia mężczyzny w pozostałych miejscach na ciele. Wykonywane w delikatny sposób ocieranie się kobiety o jej mężczyznę, eksponowanie swojego biustu, ma również wpływ na osiąganie erekcji. Pani może zacząć fellatio od delikatnych muśnięć językiem i ustami, drażnić jądra, jak i bardzo wrażliwą żołądź.

Przesuwanie językiem wykonywane wzdłuż prącia przyniesie mężczyźnie przedsmak tego, co ma nastąpić, ale odsuwa równocześnie zaplanowaną przyjemność w czasie. Niektórzy spośród panów uwielbiają, kiedy kobieta zajmuje się ich jądrami. Może ona na przykład pieścić je za pomocą języka czy też w delikatny sposób ssać.

Lubianą przez panów techniką jest również wykonywanie posuwistych ruchów dłonią wraz z pieszczotami żołędzi za pomocą języka i ssaniem jej swoimi ustami. Na ogół, gdy podniecenie rośnie, mężczyzna sam może dać znać kobiecie, iż nadszedł właśnie czas na rozpoczęcie bardziej intensywnej stymulacji.

Wsłuchiwanie się w potrzeby partnera

Kiedy kobieta wsunie już do swoich ust członek, winna zacząć stymulację od wykonywania delikatnych ruchów. Wysuwając i wsuwając penisa do ust, winna obserwować jak reaguje mężczyzna. Ruchy języka i ssanie członka stymulują dodatkowo osiąganie erekcji.

Kiedy podniecenie będzie już większe, mężczyzna może zacząć kierować głębokością i szybkością pchnięć dzięki kontrolowaniu ruchów głowy swojej partnerki. Kobieta musi być przygotowana na to, iż mężczyzna będzie chciał przejąć inicjatywę, w sposób samodzielny wykonując właściwe ruchy. Zdarzyć się może, iż partnerka podejmie się wykonywania techniki nazywanej popularnie przez wszystkich głębokim gardłem, a opierającej się na bardzo głębokim wsuwaniu członka do gardła i jamy ustnej.

To, jak głęboko może się ona posunąć w aktywności, zależne jest od tego co ustalą pomiędzy sobą partnerzy. Istotne jest, żeby nie przekraczać granice. Jeżeli mężczyzna zechce przerwać fellatio na tymże etapie, nie winien mieć kłopotów z dokończeniem stosunku seksualnego tradycyjnym sposobem.

Seks oralny w roli gry wstępnej

Seks oralny to jeden z najbardziej popularnych sposobów na grę wstępną nie tylko u panów, ale również i u kobiet. Precyzja ruchów, ciepło i wilgoć potrafią przynieść dużą przyjemność – jeżeli będą one właściwie zastosowane. Wsłuchiwanie się w potrzeby swojego partnera, właściwie dobrana ilość czasu i wyczucie stanowią podstawę w każdym typie aktywności seksualnej. Trochę wiedzy na temat możliwych technik do zastosowania, także nie zaszkodzi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *