Czym jest sex tantryczny?

0 Comments

Sex tantryczny jest zupełnie innym przeżyciem od klasycznego zbliżenia. Jest to święto, zarówno dla ciała, jak i duszy. W trakcie aktu miłosnego obojga partnerów tworzy jedną całość, biorąc pod uwagę aspekt fizyczny, psychiczny i duchowy.

Miłość tantryczna opiera się na długiej i intensywnej grze wstępnej, gdzie partnerzy poświęcają każdej części ciała wiele uwagi, oraz na przyjmowaniu tantrycznych pozycji miłosnych i wspólnej radości z osiąganej satysfakcji.

Czym jest sex tantryczny?

Jest to unikalny rodzaj zbliżenia, który jest miłosną sztuką, w której najważniejsza jest bliskość pomiędzy ludźmi, a nie samo dążenie do orgazmu. Ten rodzaj seksualnego doznania wywodzi się z Indii, a jego celem jest dążenie do uzyskania jednego bytu z dwój oddzielnych, czyli z kobiety i mężczyzny.

Podczas seksu tantrycznego, para tworzy jedną całość, łączy ich więź, która powstaje poprzez powolne i delikatne pieszczoty. W takim zbliżeniu chodzi o to, aby moment szczytowania odwlekać w czasie, w ten sposób sam akt miłosny może trwać wiele godzin. To świetny sposób na urozmaicenie igraszek i spotęgowanie doznań.

Na czym polega taki rodzaj zbliżenia?

Podczas niego partnerzy dzielą się ze sobą dotykami, spojrzeniami, czy oddechami. Spędzają ze sobą czas i tworzą fizyczną oraz psychiczną jedność. Ich orgazm powinien być jednoczesny. Aby uprawiać miłość tantryczną. należy pamiętać przede wszystkim o właściwej atmosferze.

Aby ją stworzyć, przydadzą się do tego cudownie pachnące świece, kadzidełka, świeżo wyprana pościel czy miękki dywan. W ten sposób stworzymy sprzyjającą miłosnym aktom oprawę. Najpierw siadamy z partnerem naprzeciwko siebie po turecku, aby móc się nawzajem obserwować. Następnie staramy się złapać wspólny oddech, utrzymując przy tym kontakt wzrokowy.

Po czym przesuwamy powoli wzrok po różnych obszarach ciała drugie osoby. Kolejną częścią zbliżenia jest dotyk, powinien być on delikatny. W tym rodzaju zbliżenia istotna jest każda część ciała, której należy poświęcić tyle samo czasu.

Zajmujemy się więc pieszczotami twarzy partnera, jego głowy, szyi, karku, ramion, boków ciała, obszaru wzdłuż kręgosłupa, piersi, brzucha, miejsc intymnych, dłoni, wewnętrznych części ud, nie zapominając również o stopach. Dozwolone jest również całowanie czy muskanie wargami wszystkich części ciała partnera.

Sex tantryczny a orgazm

Długa i intensywna gra wstępna ma ogromne znaczenie w tym rodzaju zbliżenia. Po niej partnerzy przystępują do stosunku płciowego, podczas niego warto wybierać pozycje, gdzie mogą utrzymywać cały czas ze sobą kontakt wzrokowy, oraz pieścić siebie.

Dzięki temu cały czas będą odczuwać ze sobą bliskość fizyczną. Polecaną pozycją jest zwłaszcza misjonarska, gdzie mężczyzna leży na kobiecie, a partnerzy mogą się przytulać i wpatrywać w siebie.

Kolejną dobrą propozycją dla zbliżenia tantrycznego jest zmian tejże pozycji, na taką gdzie kobieta krzyżuje nogi na wysokości piersi partnera, natomiast stopy kładzie na jego barkach.

Mężczyzna może w dalszym ciągu pieścić swoją partnerkę, a przy tym dokonywać głębokiej penetracji. Inną pozycją polecaną parom, które zdecydowały się na sex tantryczny, jest tak zwany kwiat lotosu. Mężczyzna siada po turecku, a kobieta siada przodem do niego na nim, po czym oplata nogami ego pośladku.

Kochankowie mogą wtedy podczas stosunku pieścić się dłońmi i głęboko wpatrywać się w swoje oczy. Orgazm tantryczny jest niebywałym doznaniem, który różni się znacznie od tego przeżywanego wskutek tradycyjnego stosunku płciowego. Jest on o wiele intensywniejszy i warto jak najdłużej przeciągać moment szczytowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *